لينك دوني

موسسه حرف آخر، شاه كليد موفقيت در كنكور ۱۴۰۰


حرف آخر يك موسسه آموزشي مي باشد كه توسط استاد عبدالرضا منتظري پايه گذاري شده است. موسسه حرف آخر براي دانش‌آموزان و داوطلبان كنكور جديدترين روش‌هاي آموزشي را ارائه مي‌دهد. در اين مقاله در مورد ۹ ويژگي حرف آخر كه باعث شده تبديل به يكي از بهترين منابع كنكور شود مي پردازيم.

مهم ترين سوالي كه داوطلبان مي پرسند اين است كه چرا حرف آخر جزو بهترين منابع كنكور است ؟ حرف آخر با استفاده از روش‌هاي آموزشي جديد، مفاهيم درسي را به صورت تصويرسازي در اختيار دانش‌آموزان قرار مي‌دهد. استفاده از تصويرسازي و انيميشن‌سازي مفاهيم را به صورت بلندمدت در حافظه دانش‌آموزان ثبت مي‌كند. اين سوال براي دانش‌آموزان و داوطلبان كنكور پيش مي‌آيد كه چرا حرف آخر؟ در اين مقاله ويژگي‌هاي منحصربه‌فرد حرف آخر را بررسي مي‌كنيم.

ويژگي هاي حرف آخر

آموزش با تصويرسازي و انيميشن: خيال تا واقعيت

حرف آخر با استفاده از تصويرسازي و انيميشن، مفاهيم را آموزش مي‌دهد. چرا اين موسسه از تصويرسازي استفاده مي‌كند؟ زيرا دانش‌آموزان بايد از هر دو نيمكره مغز براي يادگيري مفاهيم استفاده كنند. متاسفانه در بيشتر آموزشگاه‌هاي كشور، دانش‌آموزان براي يادگيري فقط از نيمكره چپ استفاده مي‌كنند. زماني‌كه مفاهيم به صورت انيميشن آموزش داده مي‌شوند مفاهيم به نيمكره راست منتقل مي‌شوند. نيمكره راست حافظه بلندمدتي دارد. همين موضوع موجب مي‌شود كه مفاهيم براي طولاني مدت در ذهن دانش‌آموزان باقي بماند.

استفاده از الگو به جاي تكنيك

بسياري از موسسات و آموزشگاه‌هاي كشور براي حل سوالات از تكنيك‌هاي خاص استفاده مي‌كنند. اين تكنيك‌ها فقط براي حل يك سوال مناسب هستند. دانش‌آموزان نمي‌توانند در جلسه كنكور تمامي اين تكنيك‌ها را به ياد بياورند. موسسه حرف آخر روش جديدي را براي اين موضوع ابداع كرده است. استفاده از الگو به جاي تكنيك! اين موسسه با ارائه الگو  كمك مي‌كند تا دانش‌آموزان يا يك راه به سوالات مختلفي پاسخ دهند. الگو در حرف آخر دو مرحله دارد:

آموزش تمام مفاهيم درسي به صورت تصويري

برقراري ارتباط بين مفاهيم در نيمكره راست مغز

تمامي مفاهيم درسي توسط اساتيد حرف آخر به صورت تصويرسازي به دانش‌آموزان آموزش داده مي‌شود. اين تصاوير وارد نيمكره راست مغز دانش‌آموزان و داوطلبان مي‌شود. نيمكره راست ارتباط پنهاني بين مفاهيم رو كشف مي‌كند و در حافظه بلندمدت ثبت مي‌نمايد. يادگيري با نيمكره راست بسيار راحت است زيرا براي مدت طولاني مفاهيم در ذهن باقي مي‌ماند. حرف آخر يك الگو را با تعداد زيادي از تكنيك‌ها ايجاد كرده است. الگو مانند يك شاه كليد است كه تمامي سوالات را پاسخ مي‌دهد.

پروژه ۶۰۴۰ : يادگيري كنكور در ۱۰۰ روز

يكي از متفاوت‌ترين برنامه‌هاي مطالعاتي در كشور، پروژه ۶۰۴۰ حرف آخر است. اين پروژه در يك دوره ۱۰۰ روزه، تمامي مفاهيم دروس كنكور را به دانش‌آموزان و داوطلبان آموزش مي‌دهدپروژه ۶۰۴۰ از دو قسمت عمده يا دو بازه زماني تشكيل شده است:

بازه زماني ۶۰ روزه براي مطالعه

بازه زماني ۴۰ روزه براي تست زدن

دانش‌آموزان با برنامه مشخص در يك بازه زماني ۶۰ روزه، تمامي مفاهيم را به طور كامل آموزش مي‌بينند. قسمت دوم اين پروژه، يك دوره ۴۰ روزه همراه با ۲۰ آزمون شبيه به كنكور است. دانش‌آموزان در بازه دوم با استفاده از پكيج ۶۰۴۰ به سوالاتي همانند آزمون كنكور پاسخ مي‌دهند.

دوره ۴۰ روزه پكيج، شامل تحليل آزمون است. دانش‌آموزان در تحليل آزمون با استفاده از پاسخ‌نما حرف آخر بر روي سوالات دشوار كليك مي‌كنند. استاد مربوطه پاسخ سوال را براي دانش‌آموزان حل مي‌نمايد و درسنامه آن مبحث را توضيح مي‌دهد.

دانش‌آموزان بعد از مطالعه ۶۰ روزه و تست زدن در يك بازه‌ي ۴۰ روزه براي آزمون كنكور آماده مي‌شوند. اين پروژه به صورت يك آموزش صفر تا صد است و تمامي مباحث دروس كنكور را توضيح مي‌دهد.

بهترين منابع كنكور با ۱۲ استاد برتر كنكور

حرف آخر با استفاده از تكنولوژي‌هاي نوين آموزشي و اساتيد برتر كشور به يكي از موفق‌ترين موسسات آموزشي تبديل شده است. اساتيدي كه در اين موسسه فعاليت دارند مهم‌ترين ركن در موفقيت حرف آخر و دانش‌آموزان هستند. مردان شماره يك اين موسسه عبارتند از:

استاد عبدالرضا منتظري: مدرس رياضي

استاد پيمان كاميار: مدرس فيزيك

استاد غلامحسين شيرواني: مدرس شيمي

دپارتمان زيست شناسي حرف آخر

استاد محمد واعظي: مدرس عربي

استاد عليرضا يوسفيان‌پور: مدرس ديني

استاد محسن منتظري: مدرس ادبيات

استاد مجتبي محمودي: مدرس زبان انگليسي

۹ مزيت پكيج‌هاي حرف آخر

موسسه حرف آخر براي تمامي دروس عمومي و اختصاصي پكيج‌هاي منحصربه‌فردي ارائه مي‌كند. پكيج‌هاي اين موسسه به صورت مفهومي و تصويري تمامي مطالب را آموزش مي‌دهند. تصويرسازي در اين پكيج‌ها به دانش‌آموزان كمك مي‌كند تا مفاهيم را در نيمكره سمت راست مغز ثبت نمايند.

پكيج‌هاي حرف آخر شامل تعدادي دي وي دي و كتاب‌هاي كار است. دي وي دي‌ها شامل آموزش به صورت تصويرسازي هستند و كتاب‌ها از الگوها و سوالات تستي تشكيل شده‌اند. داوطلبان پس از مشاهده دي وي دي‌ها به سراغ حل تست و يادگيري الگوها مي‌روند.

پكيج‌هاي اين موسسه مزاياي زير را دارند:

آموزش تمامي مفاهيم به صورت تصويرسازي و انيميشن

تدريس به صورت معلم و شاگرد

قيمت بسيار مناسب

جامع و كامل

تبديل تعداد زيادي از فرمول‌ها به يك الگو و نقشه راه

آموزش روش‌هاي سريع تست زني

آموزش با استفاده از الگوسازي و شهودي‌سازي

پويانمايي هاي دقيق و عميق

تثبيت و تكرار مطالب

جمع بندي

حرف آخر تمام آن چيزي هست كه شما براي موفقيت در كنكور به آن نياز داريد. كنكور براي بسياري از دانش‌آموزان و داوطلبان مقطعي مهم در زندگي است. والدين و دانش‌آموزان به دنبال بهترين راه براي موفقيت در كنكور هستند.داوطلباني كه از پكيج‌هاي اين موسسه استفاده مي‌كنند حرف آخر را در كنكور سراسري خواهند زد. داوطلبان كنكور براي قبولي در رشته پزشكي، نياز به يك برنامه مطالعاتي مناسب دارند. دانش‌آموزان مي‌توانند جهت دريافت اين برنامه مطالعاتي، كلمه پزشكي را به سامانه ۱۰۰۰۴۹۲۱ ارسال كنند.

 

 


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۸ ارديبهشت ۱۳۹۹ساعت: ۰۲:۱۰:۱۷ توسط:حامد موضوع:

سازه چادري


علي رغم مقاومت بسيار بالاي سازه چادري ثابت در برابر باد ، برف و عوامل جوي مقاومت سازه هاي متحرك در برابر نزولات جوي و طوفان هاي شديد محدود مي باشد. سازه هاي متحرك پارچه اي در هنگام باد هاي شديد و يا برف سنگين مي بايست در حالت بسته قرار بگيرند تا وزن برف و يا نيروي باد آسيب به آن نرساند. به همين خاطر استفاده از سازه هاي متحرك به عنوان سقف پارچه اي و يا سايبان چادري به مجموعه اي هايي كه تجهيزات زيادي دارند توصيه نمي گردد. مهمترين كاربردهاي سايبان چادري متحرك به سقف فضاي باز كافي شاپ ها، سايبان استخر و سايبان پارچه اي ورودي ساختمان ها و مجموعه هاي تجاري كاربرد دارد.

 

سازه چادري جمع شونده پارچه اي براي سقف كافي شاپ ها

سايبان كافي شاپ ها در فضاي باز به عنوان يكي از كاربردهاي بسيار متداول سازه چادري جمع شونده با به عبارتي سقف جمع شونده مورد استفاده قرار مي گيرد. كافي شاپ ها ترجيح مي دهند از مشتريان خود در طول روز و زمان هايي كه هواي مطلوب است در فضاي باز پذيرايي كنند و در زمان تابش شديد آفتاب و يا باران و برف با استفاده از سقف هاي متحرك و سايبان هاي گسترده استفاده كنند. علاوه بر آن احداث سايبان هاي دائم در فضاي باز جلوي كافي شاپ ها احتمال تعارض با قوانين شهرداري وجود دارد به همين دليل صاحبان كافي شاپ به سازه چادري متحرك و يا چتر موقت بسيار علاقمند مي باشند.

 

سازه پارچه اي متحرك به عنوان سايبان استخر

يكي ديگر از كاربردهاي سازه پارچه اي متحرك به عنوان سايبان استخرها مي باشد. در طول روز احتمال وارد شدن آشغال و كثيفي به استخر ها و گرم شدن آب آنها وجود دارد به همين دليل در بسيار از ويلاهاي شخصي استفاده از سقف پارچه اي به عنوان محافظ استخر و همچنين سايبان اطراف استخر بسيار كاربرد دارد. ايجاد حريم خصوصي براي استفاده كنندگان از استخر در بسياري از موارد كه همسايه ها بر روي استخر تسلط دارند نيز بسيار مهم مي باشد. استفاده موقت از سايبان به عنوان حريم خصوصي و استفاده از آفتاب در ساير زمان ها تنها در صورت استفاده از سازه چادري متحرك امكان پذير مي باشد. علاوه بر آن ايجاد ظاهري مدرن و زيبا معماري منظر خاصي را به ويلاي شخصي مي بخشد.

 

نيروي محركه سازه چادري جمع شونده شركت ساينا در دو حالت اتومات و دستي قابل طراحي و اجرا مي باشددر مدل هاي اتومات با نصب يك موتور و طراحي يك ريموت كنترل فعاليت جمع شدن و باز شدن سايبان چادري به صورت كاملا خودكار و كنترل شده انجام مي شوددر مدل هاي دستي با هدف كاهش هزينه هاي مشتري، جمع شدن و باز شدن سازه چادري با استفاده از دست و مكانيزم هاي مكانيكي انجام مي شودتمامي طراحي هاي سازه چادري متحرك ساينا سايه به مدت ۱ سال گارانتي طراحي و قطعات داشته و به مدت حداقل ۳ سال داراي خدمات پس از فروش مي باشد.

 

 

 


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۳ ارديبهشت ۱۳۹۹ساعت: ۰۹:۴۰:۰۹ توسط:حامد موضوع:

خريد يخچال فريزر بوش با بهترين قيمت از نمايندگي بوش


در اينجا نگاهي خواهيم داشت بر يخچال فريزر بوش، يخچال سايد باي سايد بوش، يخچال فريزر دوقلو بوش و يخچال توكار با ضمانت بهترين قيمت از نمايندگي بوش

اگر قصد خريد بهترين مارك يخچال فريزر با قيمت مناسب را براي منزل و يا محل كار خود را داريد و در اين ميان يخچال فريزر بوش را انتخاب كرده ايد بايد بگوييم اين برند آلماني يكي از بهترين توليد كننده هاي اين محصول در دنيا شناخته مي شود كه توانسته با قيمت مناسب و كيفيت بسيار بالا نظر بسياري از خريداران را در سطح دنيا را به خود اختصاص دهد و به عنوان بهترين مارك يخچال فريزر شناخته شود ما در اينجا سعي داريم مواردي را مورد بحث و بررسي قرار دهيم كه بتواند در انتخاب و خريد يخچال فريزر مناسب به شما كمك كنددر آخر اگر قصد خريد يخچال فريزر بالا پايين بوش، يخچال فريزر دوقلو بوش، يخچال سايد باي سايد بوش و يا يخچال فريزر توكار بوش را براي منزل خود را داشتيد مي توانيد اين محصول را با گارانتي بوش سرويس و ضمانت بهترين قيمت از فروشگاه آنلاين 20 بخر نمايندگي لوازم خانگي بوش در ايران تهيه نماييد، اما اگر قصد خريد حضوري از يك فروشگاه فيزيكي را داشتيد مي توانيد آدرس و تلفن نزديك ترين نمايندگي به محل سكونت خود را دريافت نماييد تا خريدي مطمئن داشته باشيد.

يخچال فريزر بالا پايين بوش

يكي از مدل هاي بسيار متداول يخچال فريزرهاي بالا پايين شركت بوش است كه به علت فضاي كمتري كه اين نوع يخچال فريزرها اشغال مي كند طرفداران بسيار زيادي دارد كه بدنه آن مي تواند سفيد و يا استيل باشد كه اين مورد كاملا بستگي به ديزاين و دكوراسيون آشپزخانه شما دارد اما لازم به ذكر است اگر دوست داريد كه ست آشپزخانه خود را استيل تهيه كنيد خبر خوب اين است كه شركت بوش از استيل ضد لك در محصولات خود استفاده مي كند كه اثر انگشت بر روي آنها باقي نمي ماند و جاي نگراني براي تميز كردن آن نيست.

يخچال فريزر بالا پايين بوش مي تواند به دو شكل باشد فريزر بالا و يا فريزر پايين كه هركدام مزاياي خود را دارند و بيشتر از روي عادت و سليقه اي است اما دقت داشته باشيد مدل هايي كه فريزر آنها در بالا قرار دارد فريزر آنها به صورت طبقه اي است اما مدل هايي كه فريزر آنها در پايين قرار دارد داراي كشو هستند و اين باعث مي شود تا قرار دادن و يا برداشتن مواد غذايي در آن بسيار آسان تر باشد چراكه با بيرون كشيدن كشو به سمت بيرون دسترسي شما به آن بسيار راحت تر انجام مي شود اما مزيت ديگري كه يخچال فريزر بالا پايين بوش با فريزر پايين دارند اين است كه به دليل اينكه يخچال در طول روز استفاده بيشتري نسبت به فريزر دارد زماني كه شما به يخچال خود مراجعه مي كنيد يخچال كاملا روبروي شماست و دسترسي به آن براي شما بسيار راحت تر است و احتياج به خم شدن براي برداشتن مواد غذايي از آن را نداريد به همين جهت نيز مدلهايي كه فريزر پايين هستند در يخچال فريزر هاي بالا پايين بوش كمي پرفروش تر هستند.

اما در ادامه يكي ديگر از امكاناتي كه برخي از مدلهاي يخچال فريزر بالا پايين بوش دارند وجود آب سردكن بر روي يخچال است كه اين امكان را به شما مي دهد تا اب خنك هميشه در دسترس شما باشد اما دقت داشته باشيد آب ريز در تمام يخچال فريز هاي بالا پايين به صورت قم قمه هست به همين خاطر بهتر است هر بار قبل از پر كردن مخزن آن را به خوبي بشوريد و سپس آن را پركنيد وجود آبريز بر روي يخچال باعث مي شود درب يخچال بسيار كمتر باز شود كه اين باعث كاهش مصرف انرژي در يخچال مي شود، اما اگر خانواده پرجمعيتي داريد مي توانيد يك يخچال سايد باي سايد بوش را براي منزل خود تهيه كنيد و يا مي توانيد به سراغ يخچال فريزر دوقلو بوش برويد.

يخچال فريزر دوقلو بوش

يخچال فريزر دوقلو بوش نيز يكي ديگر از مدل هاي بسيار پرطرفدار محسوب مي شود كه معمولا خانواده هاي پرجمعيت طرفدار اين مدل هستند چراكه مي تواند فضاي بسيار بزرگي را براي شما فراهم سازد، اما يخچال فريزر دوقلو بوش يك مزيت بزرگ نسبت به تمام ديگر مدل‌ها دارد آن هم اين است كه عمق يخچال فريزر دوقلو 60 سانتيمتر مي باشد كه مي تواند دقيقا هم سطح كابينت شما قرار گيرد و چيزي از آن بيرون نزند چراكه عمق تمام كابينت ها به صورت استاندارد 60 سانتيمتر است و اين باعث مي شود دكوراسيون آشپزخانه شما بسيار زيباتر به نظر برسد، طراحي هاي بسيار ساده و زيبا در يخچال فريزر دوقلو بوش باعث شده طرفداران بسيار زيادي داشته باشد و به يكي از مدل هاي بسيار پرطرفدار شركت بوش تبديل شود، شايد بسياري از افراد به دليل آبريز و يخ ساز اتوماتيك ترجيح دهند كه به دنبال يخچال سايد باي سايد بوش بروند به همين دليل شركت بوش براي اينكه بتواند پاسخگوي نياز مشتريان خود باشد يكي از مدل هاي يخچال فريزر دوقلو بوش را به همراه آبريز و يخ ساز اتوماتيك طراحي كرده است كه مي تواند همانند يخچال سايد باي سايد به شير آب متصل شود و اب سرد و يخ قالبي را هميشه براي شما آماده داشته باشد، اما دقت داشته باشيد كه يخچال فريزر دوقلو بوش به 120سانت عرض احتياج خواهيد داشت؛ اما اگر به دنبال يك آشپزخانه مدرن هستيد ما به شما انواع يخچال فريزر توكار بوش را پيشنهاد مي كنيم كه به جرئت مي توان گفت كه بهترين در نوع خود مي باشد.

يخچال سايد باي سايد بوش

يكي از پرطرفدارترين انواع يخچال سايد باي سايد بوش است كه با وجود آبسرد كن و يخ ساز بر روي درب آن باعث مي شود اب خنك يخ قلب و خرد هميشه در دسترس شما باشد علاوه بر آن وجود درب بار روي درب اين امكان را به شما مي دهد تا با قرار دادن نوشيدني هاي پرمصرف كه ممكن است در طول روز به آن احتياج داشته باشيد ديگر لازم به باز كردن درب يخچال نداشته باشيد كه اين موضوع باعث كاهش مصرف انرژي در يخچال سايد باي سايد بوش مي شود، متأسفانه بسياري از خانم ها تصور مي كنند كه فضاي يخچال سايد بسيار كمتر از ديگر مدل ها است در صورتي كه در واقعيت اين طور نيست در ادامه كه ما در مورد واحد اندازه گيري يخچال صحبت مي كنيم بهتر مي توانيد فضاي داخلي آن را اندازه بگيريد و توجه داشته باشيد كه وجود طبقات در سايد باي سايد و درب آن اين امكان را به شما مي دهد كه بهتر بتواند مواد غذايي خود را تفكيك كنيد و به آن دسترسي داشته باشيد اين يكي از مزيت هاي بسيار خوب در يخچال سايد باي سايد بوش محسوب مي شود تنها مشكل آن به نسبت يخچال هاي دوقلو اين است كه عمق سايد باي سايد بسيار بيشتر است و در بيشتر مواقع بين 20 تا 30 سانتيمتر از كابينت شما بيرون مي زند چراكه عمق تمام كابينت ها به صورت استاندارد 60 سانت مي باشد، اما دقت داشته باشيد عمق سايد باي سايد نسبت به ديگر مدل هاي يخچال بيشتر است و چيزي حدود 15 تا 20 سانت از كابينت شما بيرون خواهد زد پس اگر با اين مسئله مشكل داريد به شما پيشنهاد مي كنيم به دنبال يخچال فريزر دوقلو بوش باشيد اما اگر دوست داريد آشپزخانه اي لوكس و ساده داشته باشيد يخچال فريزر توكار بوش بهترين گزينه براي شماست.

يخچال فريزر توكار بوش

در سال هاي اخير با مدرن شدن سبك زندگي ها و قرار گرفتن آشپزخانه به عنوان قسمتي از منزل كه در ديد است بسياري ترجيح مي دهد از يخچال فريزر توكار بوش و ديگر وسايل توكار استفاده كنند تا بتوانند آشپزخانه اي ساده و مدرن داشته باشند، دقت داشته باشيد كه نوع موتور و لولاهاي درب در يخچال فريزر توكار بسيار اهميت دارد چراكه با قرار گرفتن آن در داخل كابينت و نداشتن فضايي براي گردش هوا سيستم خنك كننده موتور از اهميت بسيار بالايي برخوردار است تا در طول زمان آسيبي به موتور وارد نشود به همين خاطر نيز شركت هاي محدودي داراي اين تكنولوژي هستند اما مورد ديگر وجود لولاهاي بسيار قدرتمند است كه به در طول زمان مشكلي براي آن به وجود نيايد دقت داشته باشيد كه چوب كابينت شما بر روي آن نصب مي شود كه مي تواند وزن بسيار زيادي داشته باشد و اين موضوع باعث آسيب رسيدن به درب يخچال شود، شركت بوش در اين زمينه داراي يخچال فريزر دوقلو توكار بوش، يخچال بالا پايين توكار بوش و يخچال زير كابينتي بوش مي باشد و يكي از بهترين برندها در اين زمينه محسوب مي شود قيمت يخچال فريزر توكار بوش به نسبت كيفيت و طول عمري كه دارد در مقايسه با ديگر برندها غير قابل مقايسه است به همين خاطر نيز شركت بوش توانسته قسمت بزرگي از اين بازار را در سرتاسر دنيا از آن خود كند.

واحد اندازه گيري يخچال

يكي از مهم ترين در زمان خريد يخچال فريزر دانستن فضايي واقعي آن است كه متاسفانه واحد اندازه گيري فوت در ايران به صورت اشتباه براي اندازه گيري يخچال شناخته مي شود در صورتي كه واحد اندازه گيري يخچال بر اساس ليتر است كه فضاي داخلي يخچال را به صورت واقعي به شما نشان مي دهد در تمام دفترچه هاي راهنما و برچسب انرژي يخچال نيز كه مصرف انرژي آن نشان داده شده است اندازه يخچال نيز بر اساس ليتر بر روي آن نشان داده شده است پس اگر قصد مقايسه مدل هاي مختلف را با يكديگر داريد به شما تاكيد مي كنيم اندازه آنها را با ليتر مقايسه كنيد تا فضاي واقعي را به دست آوريد، به همين جهت است وقتي يك يخچال را در فروشگاه هاي مختلف مي بينيد و از فروشنده مي پرسيد كه اين يخچال چند فوت است عددهاي مختلفي را مي شنويد چراكه فروشنده فقط به خاطر اينكه شما را راضي كند عددي را به عنوان فوت يخچال مي گويد كه اشتباه است و اين مورد مي تواند در انتخاب شما تاثير بگذارد حال اگر فكر مي كنيد كه يخچال فريزر دوقلو فضاي بيشتري از يخچال سايد باي سايد بوش دارند بهتر است حجم آنها را بر اساس ليتر با هم مقايسه كنيد تا بتوانيد بهترين تصميم را بر اساس نياز خود بگيريد، پس هميشه دقت داشته باشيد كه ميزان ظرفيت داخلي يخچال فريزر براساس واحد ليتر تعيين و اندازه خارجي آن براساس واحد فوت محاسبه مي شود.

منبعنيك صالحي

 

 


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۰ ارديبهشت ۱۳۹۹ساعت: ۰۳:۰۴:۵۵ توسط:حامد موضوع:

كسب و كارهاي اينترنتي به سمت تخصصي شدن مي روند


 

كسب و كار نيوز در اينجا مي خواهيم نگاهي داشته باشيم بر كسب و كارهاي اينترنتي كه به سمت فروشگاه هاي تخصصي در حال حركت هستند و مزاياي خريد از يك فروشگاه آنلاين تخصصي

به گزارش كسب و كار نيوز، هرگاه نام از تخصصي بودن مي آيد به ذهن هر شخصي توقعي مازاد از فعاليت هاي غيرتخصصي شكل مي گيردامروزه نيز با تغيير نوع فرهنگ خريد افراد و همه گير شدن اينترنت كسب و كارهاي سنتي در حال تغيير شكل به صورت آنلاين هستند متفاوتي در فروش آنلاين فعاليت دارند كه هريك به نوبه خود مي تواند نقطه هاي ضعف و قوتي داشته باشند اما قابل انكار نيست كه فروشگاه هايي كه فعاليت هايي تخصصي دارند مي توانند به مراتب كالاهايي با اطمينان بيشتر در اختيار ما بگذارند چراكه قطعاً دليل تخصص كار كردن آنها، فعاليت بي نقص تر و تجربه خاص در يك عنوان است در اين متن ما مي خواهيم به بررسي كليتي درباره پرفروش ترين و پرطرفدارترين اجناس مرتبط با لوازم خانگي بپردازيم براي شما با مثال هايي از فروشگاه لوازم خانگي تخصصي، نكات قوت اين دسته از فروش هاي آنلاين را مطرح كنيمپيش از اين به بررسي كلي اينكه چرا سايت هاي آنلاين روز به روز سطح فروش بيشتري را از آن خود مي كنند خواهيم پرداخت.

آيا اولويتي در خريد از فروشگاه اينترنتي به نسبت فروشگاه هاي فيزيكي وجود دارد؟

امروزه به دليل مشغله هاي روزمره افراد براي آنكه بايد زمان بيشتري براي خريد يك محصول در فروشگاه هاي فيزيكي يا همان مغازه ها بگذارند رو به خريدهاي اينترنتي آورده اند اگرچه اين تنها دليل برتر بودن خريد آنلاين نيست چراكه علاوه بر زمان كم تر، استعلام قيمت سريع تر و قيمت ارزان تر از جمله مزيت هاي خريد اينترنتي مي باشد كه تنها كافي است با يك سرچ ساده و انتخاب سايتي مناسب خريدي بسيار بي نقص را در انجام دهيد كه ما نيز سعي داريم در ادامه مطلب به شما در انتخاب فروشگاه يا وب سايتي مناسب تر كمك كنيمبه صورت خلاصه اولويت هاي كسب و كار اينترنتي را در موارد درست به شرح زير براي شما توضيح مي دهيم:

خريد در زماني كوتاه

در خريد آنلاين و با استفاده از كسب و كارهاي اينترنتي شما مي توانيد بدون اتلاف وقت و صرف هزينه رفت و آمد، ايده ال ترين خريد را داشته باشيد.لازم به ذكر است كه تنوع فروشگاه هاي اينترنتي مناسب تا حد بسيار زيادي دست شما را در خريد آنلاين در زماني كوتاه باز مي گذارد.

تنوع اجناس در خريد انلاين

همان طور كه مشخص است در يك فروشگاه فيزيكي مسلما محدوديت تعداد مدل اجناس وجود دارد اما در يك سايت انلاين اين ميزان به حداقل و حتي صفر خواهد رسيدبه عنوان مثال در زماني كه شما مي خواهيد لوازم خانگي برقي خود را تهيه كنيد در يك مغازه چند ماشين ظرفشويي و يا لباسشويي موجود است؟ به هر حال محدوديت فضايي اين امكان را نمي دهد تا كامل ترين اجناس در فضايي محدود قرار گيرد اما در يك فروشگاه انلاين به مراتب شما مي توانيد طيف وسيع تري از اين جنس كالاها و لوازم خانگي را مشاهده نماييد.

نقد و بررسي هاي كامل و بي نقص تر

در فروشگاه هاي اينترنتي به دليل داشتن نقد و بررسي هاي گوناگون كه معمولا چه در قالب نوشته و چه در قالب جدول ويژگي ها وجود دارد شما مي توانيد اطلاعات بسيار كامل تري را در اختيار داشته باشيد اگرچه خود فضاي اينترنت به شما اين امكان را مي دهد كه درباره هر سوالي در زماني كوتاه بررسي و تحقيق خود را انجام دهيد.

نكته مهممثالي از فروشگاه تخصصي لوازم خانگي آورديم؛ حال تصور كنيد كه يك فروشگاه تخصصي كه فقط دسته كالاهاي مرتبطي را مي فروشد تا چه حد مي تواند اطلاعات كامل تر و دقيق تري را درباره هريك از لوازم خانگي برقي در اختيار شما بگذارد پس نكته اصلي اين مورد را درباره فعاليت هاي تخصصي فراموش نكنيد هرچند كه اصولا مشاورين تلفني آنها نيز مي توانند بسيار تخصصي تر به شما در زمينه خريد كالاي مورد نظرتان كمك كندما نمي خواهيم تخصصي نبودن فروش آنلاين را زير سوال ببريم اما به طور عقلاني و منطقي تجربه نشان داده است كه در زمان دقت يك ساختار بر روي يك هدف مي تواند نتيجه بخشي دقيق تري را به همراه داشته باشد.

استعلام قيمت در چند دقيقه از چندين فروشگاه آنلاين

ديگر لازم نيست مانند قديم براي خريد لوازم خانگي يا هر وسيله ديگري مغازه به مغاره يا كوچه به كوچه شهر را بگرديد تا استعلام قيمت را در مدل هاي گوناگون در اختيار داشته باشيدتنها كافي است در چند دقيقه سري به سرچ اينترنتي بزنيد و از چندين فروشگاه در يك زمان كوتاه استعلام مدل، موجودي و قيمت خود را داشته باشيد.

قيمتي كمتر در فروشگاه هاي كم يا بي واسطه

فروشگاه هاي انلاين به چندين دليل مي توانند حتي قيمت هاي كمتري براي اجناس خود در نظر گيرند؛ از اجاره مكان فيزيكي گرفته تا هزينه هاي جانبي كه براي يك فروشگاه فيزيكي مي تواند به مراتب بالاتر باشد و البته بايد بگوييم كه كسب و كارهاي اينترنتي موفق نيز هزينه هاي كمي ندارند اما به دليل آنكه درواقع مي تواند در كل كشور فروش داشته باشند و فعاليتي وسيع تر براي خود رقم بزنند، دستي بازتر در قيمت ها خواهند داشت اگر واسطه هاي فروش را نمي توان انكار كرد كه اين مورد نيز مي تواند تا حد زيادي در برخي فروشگاه هاي تخصصي مديريت شده تر باشد چراكه تصور كنيد كه يك نمايندگي فروش به صورت آنلاين اجناس خود را مي فروشد، در اين حال قطعا كم شدن گردش فروش و واسطه ها مي تواند به قيمتي مناسب تر براي خريد كمك كند.

كسب و كارهاي اينترنتي موفق

يكي از موفق ترين فروشگاه هاي اينترنتي در ايران ديجي كالا مي باشد كه به عنوان پرطرفدارترين و كاملترين وب سايت ها در ايران در حال فعاليت است و شايد بدون اغراق بتوان گفت كه كسي نام اين فروشگاه معتبر را نشنيده باشد يا حتي از آن خريد نكرده باشداين فروشگاه طيف بسيار وسيعي از لوازم مختلف را براي خريد دارد كه توانسته با فعاليت هرچه بي نقص خود نظر مثبت افراد را به خود جلب كنداين فروشگاه بزرگ و موفق انلاين اگرچه به صورت تخصصي كار نمي كند اما بسيار خوب و موفق در حال فعاليت است اگرچه نمي توان از بالا بودن قيمت برخي از كالاهاي موجود در اين سايت هم چشم پوشي كرد چراكه در هر حال پنل هاي فروش مختلف با افراد مختلف اين مورد را پيش آورده است كه شايد گاهي ما را از خريد از ديجي كالا منصرف كند اما در هر شكل بازهم اولويت انتخاب بسياري از ما در بسياري از موارد استپس از اين فروشگاه بزرگ و موفق مي توانيم به توضيح اجمالي درباره فروشگاه هاي تخصصي موفق و اولويت هاي آن ها بپردازيم:

فروشگاه اينترنتي تخصصي

از جمله فروشگاه هاي تخصصي موفق كه به صورت حرفه اي لوازم خانگي بوش را مي فروشد مي توان به فروشگاه لوازم خانگي بوش ۲۰ بخر اشاره نمود اين فروشگاه كه يك نمايندگي فروش بوش است، تمامي اجناس بوش اصل را با قيمت هايي رقابتي به فروش مي رساند كه به دليل تخصصي بودن و حرفه اي بودن خود در لوازم خانگي توانسته سال ها به صورت كاملا حرفه اي و موفق كار خود را انجام دهيدمديريت و شروع اين سايت انلاين نيز توسط شخصي انجام شده است كه خود سابقه اي بسيار زياد در لوازم خانگي بوش داشته است و از اين رو توانسته با گرد هم آوردن متخصصين مجرب در دادن اطلاعات جامع و دقيق در سايت خود به خريداران كمك كندفروشگاه انلاين ۲۰ بخر علاوه بر داشتن مشاورين مجرب و اطلاعاتي جامع و كامل درباره هر محصول به دليل برداشتن واسطه هاي فروش قيمت هايي بس مناسب را در اختيار افراد گذاشته است و همين موارد باعث شده تا نامي ماندگار در فروش لوازم خانگي بوش داشته باشد.

 


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۴ ارديبهشت ۱۳۹۹ساعت: ۰۳:۰۳:۳۶ توسط:حامد موضوع:

بهترين ماشين ظرفشويي بوش را چگونه انتخاب كنيم؟


چگونه بهترين ماشين ظرفشويي بوش را كه به عنوان بهترين مارك ماشين ظرفشويي شناخته مي شود را انتخاب و با بهترين قيمت به طور مستقيم از نمايندگي بوش تهيه كنيم.

اگر قصد خريد ماشين ظرفشويي براي منزل خود را داريد و در اين ميان بوش المان را به عنوان بهترين مارك ماشين ظرفشويي براي منزل خود انتخاب كرده ايد مطمئنا در مورد برند بهترين انتخاب را داشته ايد اما احتمالا براي انتخاب مدل سردرگم شده ايد چراكه وقتي شما به بازار و يا يك فروشگاه هاي اينترنتي مراجعه مي كنيد احتمالا با انبوهي از مدل هاي مختلف روبرو خواهيد شد كه بسياري از آنها از نظر ظاهر شبيه به هم هستند اما اختلاف قيمت بين مدل هاي مختلف مي تواند شما سردرگم كند چراكه دلايل واقعي اختلاف قيمت ماشين ظرفشويي بوش را نمي دانيد به همين دليل ممكن است مانند بسياري از ايراني ها ترجيح دهيد كه بالاترين و آخرين مدل را انتخاب كنيد چراكه اكثريت مردم تصور مي كنند بالاترين و گران ترين مدل مطمئنا كيفيت شستشو و طول عمر بيشتري دارد به همين دليل ترجيح مي دهند كمي بيشتر براي خريد ماشين ظرفشويي خود هزينه كنند.

اما اگر اين چنين فكر مي كنيد بايد بگوييم كه اين طرز فكر حداقل در اينجا اشتباه است چراكه تمام مدل هاي ماشين ظرفشويي بوش از نظر كيفيت شستشو و طول عمر در يك سطح قرار دارند تنها امكانات و تكنولوژي بكار رفته در آنهاست كه باعث افزايش و اختلاف قيمت در آنها مي شود كه شايد بسياري از اين فناوري ها و برنامه هاي شستشو براي شما كارايي زيادي نداشته باشد به ياد داشته باشيد كه بوش به عنوان بهترين مارك ماشين ظرفشويي در دنيا شناخته مي شود پس مي توان گفت نمام مدل هاي اين شركت جزو بهترين ها محسوب مي شوند، پس اگر مي خواهيد براي خريد ماشين ظرفشويي بوش هزينه كنيد بهتر است مدلي را انتخاب كنيد كه مناسب با نيازهاي شما باشد پس بايد مدلي را انتخاب كنيد كه امكانات و ويژگي هايي مورد نظر شمارا داشته باشد و از آن مهم تر بتوانيد از امكانات آن استفاده كنيد اما نه مانند بسياري از افراد كه بالاترين مدل ماشين ظرفشويي بوش را در منزل دارند اما هيچ وقت از امكانات و برنامه هاي شستشوي آن استفاده نمي كنند چراكه بيشتر اين افراد معمولا از يك و يا نهايتا دو برنامه شستشوي آن استفاده مي كنند.

قيمت ماشين ظرفشويي بوش و تاثير تكنولوژي هاي بكار رفته در آن

در ابتدا قصد داريم نگاهي داشته باشيم بر تكنولوژي هايي كه در بالا رفتن قيمت ماشين ظرفشويي بوش مي توانند تاثير گذار باشند و ممكن است برخي از آنها كارايي زيادي براي شما نداشته باشد و ترجيح دهيد براي آن هزينه نكنيد اما زماني مي توانيد اين تصميم را بگيريد كه با مزيت و نحوه عملكرد آنها به خوبي آشنا باشيد؛ به طور مثال امروزه سنگ زئوليت Zeolite در ماشين ظرفشويي خيلي بر سر زبان ها است به همين خاطر خيلي از افراد را مي بينيد كه فقط به دنبال مدلي از ماشين ظرفشويي بوش هستند كه داراي سنگ زئوليت باشد و حاضر هستند بابت يك چنين آپشني هزينه بسيار زيادي كنند بدون آنكه بدانند سنگ Zeolite چگونه كار مي كند و مي تواند چه مزيت هايي براي آنها ايجاد كند تا بتوانند تصميم بگيريد كه آيا اين ميزان هزينه براي داشتن چنين امكاني براي شما مي تواند مفيد باشد يا خير؟ به همين جهت بهتر است بدانيد كه سنگ زئوليت Zeolite در حقيقت يك ماده يا همان سنگ معدني است كه از آلومينوسيليكات تشكيل شده اين سنگ مانند خيلي از سنگ هاي موجود در طبيعت داراي خصوصيتي مي باشد كه مي تواند رطوبت را به خود جذب كرده و آن به گرما تبديل كند گرمايي كه اين سنگ با دريافت رطوبت مي تواند توليد كند چيزي در حدود 240 درجه فارنهايت مي باشد كه شركت بوش به عنوان بهترين مارك ماشين ظرفشويي در دنيا از ويژگي اين سنگ براي كاهش مصرف انرژي در ماشين ظرفشويي بوش استفاده مي كند، به اين صورت كه سنگ زئوليت در كنار المنت قرار مي گيرد و براي توليد گرما به آن كمك مي كند و باعث كاهش مصرف انرژي در دستگاه مي شود در ادامه با نحوه عملكرد آن بيشتر آشنا خواهيم شد.

ماشين ظرفشويي بوش به عنوان بهترين مارك ماشين ظرفشويي زماني كه شروع به آبكشي اوليه ظروف مي كند سنگ زئوليت شروع به جذب رطوبت در دستگاه مي كند و آن را به گرما تبديل مي كند در مرحله بعد وقتي ماشين ظرفشويي وارد مرحله شستشو مي شود المنت ها داغ شده شروع به گرم كردن آب مي كنند در اينجا سنگ زئوليت كه در كنار المنت قرار دارد به كمك آن رفته و باعث مي شود المنت زمان كمتري براي گرم كردن آب روشن باشد كه اين باعث صرفه جويي در مصرف برق مي شود اما كار به اينجا تمام نمي شود چراكه وقتي ماشين ظرفشويي بوش شستن ظروف را به پايان مي رساند و وارد مرحله خشك كردن ظروف قرار مي گيرد بار ديگر اين گرما به كمك المنت ها مي آيد در اينجا فن شروع به باد زدن مي كند و گرماي سنگ و المنت را در ماشين به حركت در مي آورد در اينجا نيز سنگ زئوليت باعث مي شود كه المنت زمان كمتري روشن باشد درنتيجه باز برق كمتري مصرف خواهد شد، دقت داشته باشيد كه سنگ زئوليت تاثيري بر كيفيت خشك كردن ظروف ندارد چراكه تنها باعث مي شود چيزي حدود 10 درصد در مصرف انرژي كاهش پيدا كند به همين دليل مدل هايي كه داراي اين سنگ مي باشند داراي برچسب انرژي +++A مي باشند اما مدل هايي كه داراي اين سنگ نيستند رتبه انرژي آنها ++A مي باشد.

اما يك تفاوت كوچك نيز بين مدل هايي كه داراي سنگ Zeolite هستند با مدل هايي كه سنگ زئوليت ندارند وجود دارد آن هم اين است كه چون سنگ زئوليت بخار و رطوبت آب را به خود جذب مي كند به همين خاطر زماني كه شما درب اين ماشين ظرفشويي بوش را باز مي كنيد هيچ بخاري در دستگاه وجود ندارد به همين دليل شما مي توانيد همان لحظه ظروف را خارج كرده و داخل كابينت قرار دهيد، اما در مدل‌هايي كه داراي سنگ زئوليت نيستند زماني كه شما درب ماشين ظرفشويي را باز مي كنيد شما مقداري بخار داخل دستگاه مشاهده مي كنيد و بايد تنها چند دقيقه درب دستگاه را باز گذاشته و اجازه دهيد بخار آب خارج شده و خشك شود تنها كافي است 10 دقيقه به آن زمان دهيد، حال با مزيت و نحوه عملكرد اين سنگ آشنا شديد اما بايد توجه داشته باشيد كه امروزه در سال 1399 كه در آن قرار داريم با توجه به قيمت ماشين ظرفشويي بوش اين آپشن باعث افزايش چيزي حدود 1.5 ميليون تومان در دستگاه مي شود كه با توجه به هزينه مصرف انرژي در ايران مي توان گفت كه آپشن هيچ توجيه اقتصادي براي ما ندارد اما وقتي فردي در اروپا20 يورو بابت اين آپشن بيشتر پرداخت مي كند وقتي حساب مي كند اگر از اين ماشين ظرفشويي بصورت روزانه استفاده كند بعد از يك سال با كاهشي كه در هزينه برق مي تواند براي او داشته باشد بعد از يك سال اين آپشن هزينه خود را جبران مي كند و از آن به بعد براي او پس انداز محسوب مي شود؛ همان طور كه مشاهده كرديد وقتي مزيت و عملكرد يك برنامه و يا تكنولوژي را درست بدانيم مطمئنا مي توانيم انتخاب مدل بهتري از بهترين مارك ماشين ظرفشويي در دنيا داشته باشيم.

نگاهي بر برنامه هاي شستشوي بهترين مارك ماشين ظرفشويي

يكي ديگر از عواملي كه باعث تاثير بسيار زيادي در قيمت ماشين ظرفشويي بوش مي شود برنامه هاي شستشو هستند كه هركدام عملكرد مخصوص به خود را دارند و زماني اين برنامه ها مي توانند در بالا بردن كيفيت شستشو تاثير داشته باشند كه ما بتوانيم به درستي از آنها استفاده كنيم اما استفاده نادرست از آنها نيز مي تواند براي ما مشكل ساز باشد و ممكن است كه بسياري از آنها كاربردي براي ما نداشته باشد پس بهتر است مدلي را انتخاب كنيم كه برنامه هاي شستشوي مورد نياز ما را داشته باشد، به طور مثال زماني كه قصد داريم ظروف بزرگ مانند ماهيتابه و قابلمه براي شستن داريد در داخل ماشين ظرفشويي بوش قرار دهيم شما مي توانيد برنامه Intensive Zone را به برنامه شستشوي خود اضافه كنيد اما بهتر است كه بدانيد كه وقتي از اين برنامه استفاده مي كنيد سبد پايين ماشين ظرفشويي با دما و فشار بالاتري شسته مي شود كه اين فشار آن مي تواند در بلندمدت باعث كدر شدن ظروف كريستال شما شود و يا باعث كم رنگ گل هاي ظروف شما شود به همين خاطر زمان استفاده از اين برنامه به شما پيشنهاد مي شود كه ظروف كريستالي و گل دار خود را در سبد بالا قرار دهيد تا فشار بالاي آب باعث آسيب زدن به آنها نشود همان طور كه مي بينيد اگر با نحوه عملكرد يك برنامه آشنايي درستي نداشته باشيد آن برنامه مي تواند به ظروف شما آسيب وارد كند حتي اگر بهترين مارك ماشين ظرفشويي را در خانه داشته باشيد؛ اما حتما براي شما جالب است كه بدانيد برنامه هاي ديگري مانند VarioSpeed Plus كه باعث كاهش زمان شستشو مي شود و يا برنامه Intensive 70° شستشوي فوق بهداشتي و ديگر برنامه هاي شستشو چطور كار مي كنند و در آخر چه معايب و مزايايي مي توانند براي شما داشته باشند شما بر اساس اين اطلاعات هم بهتر متوجه مي شويد كه به كدام يك از اين برنامه ها احتياج داريد و هم بهتر مي توانيد از آن استفاده كنيد.

حال اگر متوجه اهميت اين اطلاعات شده ايد و تصميم داريد قبل از انتخاب و خريد ماشين ظرفشويي بوش بيشتر با اين موارد آشنا شويد ما مي توانيم به شما پيشنهاد كنيم نگاهي به «مجله اينترنتي 20 بخر» داشته باشيد مقالاتي كه در اين مجله ما به شما پيشنهاد مي كنيم آنها را مطالعه كنيد را به شما معرفي خواهيم كرد.

برنامه هاي شستشوي ماشين ظرفشويي بوشدر اين مقاله شما مي توانيد با نحوه عملكرد برنامه ها و تكنولوژي هاي بكار رفته در ماشين ظرفشويي بوش به طور كامل آشنا شويد اين موضوع هم مي تواند در استفاده از آنها در آينده به شما كمك كند و هم اينكه بتوانيد بهترين مدل را بر اساس نياز و بودجه مناسب ترين قيمت ماشين ظرفشويي بوش را تهيه كنيد.

راهنماي خريد ماشين ظرفشوييدر اين مقاله شما با بهترين برندهاي ماشين ظرفشويي مانند بوش، ميله، آ.ا.گ، ال جي و سامسونگ آشنا خواهيد شد تا بتوانيد بر اساس آن بهترين مارك ماشين ظرفشويي را انتخاب كنيد همچنين در اين مقاله شما با انواع ماشين ظرفشويي روميزي، مبله، توكار و ظرفيت هاي آنها بهتر آشنا مي شويد تا بهتر بتوانيد بر اساس جمعيت و كارايي خود نوع ظرفشويي خود را انتخاب كنيد در ادامه اين مقاله تكنولوژي و برنامه هاي شستشو نيز توضيح داده مي شود كه در صورت خواندن مقاله بالا نياز به خواندن آنها نداريد.

نمايندگي بوشاگر دوست داريد بدانيد كه آيا لوازم خانگي بوش آلمان در ايران نمايندگي فعال دارد يا خير و دوست داريد براي اطمينان مستندات آن را ببينيد به شما پيشنهاد مي كنيم حتما اين مقاله را مجله اينترنتي 20 بخر بخوانيد، اما اگر دوست داريد خريد خود را به صوت فيزيكي از يك فروشگاه داشته باشيد مي توانيد به آدرس و تلفن نزديك ترين فروشگاه بوش به منزل خود دسترسي داشته باشيد اما اگر تمايل داشته باشيد مي توانيد خريد خود را به صورت مستقيم و آنلاين از نمايندگي بوش با بهترين قيمت از فروشگاه آنلاين 20 بخر انجام دهيد.

گارانتي بوشدر اين مقاله نيز شما با گارانتي بوش سرويس ضمانت نامه اصلي بوش در ايران، سيهاوي بزرگترين گارانتي شخصي، كارا سرويس و ديگر ضمانت نامه هاي بوش آشنا مي شويد تا بتوانيد بر اساس مستندات گارانتي بهترين گارانتي را انتخاب كنيد اميدوار هستيم اين مقاله توانسته باشد براي خريد ماشين ظرفشويي بوش به شما كمك كرده باشد ممنون مي شويم ديدگاه و نظرات خود را براي ما در اينجا قرار دهيد تا در كامل كردن اين مقاله بتوانيم از آنها استفاده كنيم، اما اگر سوالي داشتيد مي توانيد از مشاورين 20 بخر نمايندگي بوش در ايران كمك بگيريد.

منبعبولتن نيوز

 

 

 


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
+ نوشته شده: ۸ ارديبهشت ۱۳۹۹ساعت: ۰۲:۱۴:۳۸ توسط:حامد موضوع:

لذت چاپ آنلاين عكس با اينستا چاپ


 

: در حال حاضر، چاپ عكس بيشتر از گذشته ارزش پيدا كرده اندزيرا عكس‌ها و فيلم‌ها در حافظه گوشي‌هاي موبايل ذخيره مي‌شونددر نتيجه، هر لحظه ممكن است كه از بين بروندعلاوه بر آن، طبق عقيده اكثريت مردم تصاوير ديجيتالي به هيچ عنوان نمي توانند جاي عكس و قاب عكس‌هاي ماندگاري را بگيرندبه همين منظور امروزه بيشتر از تصاوير چاپي براي ثبت و ماندگار كردن لحظات استفاده مي‌شود.

سرويس اينستا چاپ يك سرويس چاپ آنلاين عكس استدر اين صورت با استفاده از اين سرويس شما مي‌توانيد تصاوير موبايل ، رايانه و شيكه‌هاي اجتماعي مثل اينستاگرام خود را روي انواع كاغذهاي چاپ و در قاب عكس‌هاي متنوع، چاپ كنيدهمچنين با استفاده از اين سرويس چاپ عكس، مي‌توانيد عكس‌هاي خود را براي هميشه ماندگار كنيدخدمات اينستا چاپ هم از طريق وب سايت و هم از طريق اپليكشن‌هاي موبايل در اختيار عموم مردم قرار دارد.
در اين مقاله مي‌توانيد با امكانات اپليكشن‌هاي موبايل اينستا چاپ آشنا شويد و به صورتي راحت تري به آن دسترسي پيدا كنيد.

اپليكشن‌هاي موبايل اينستا چاپ
اينستا چاپ براي هر دو سيستم عامل اندرويد و IOS اپليكشن منتشر كرده است و در هر دوي اين سيستم عامل‌ها، طراحي متناسبي را ارائه كرده است كه داراي عملكرد‌هاي بسيار مطلوبي هستند. در نتيجه، شما مي‌توانيد به سادگي با اپليكشن اينستا چاپ كار كنيد. خدمات اين اپليكشن به خوبي از يكديگر تفكيك داده شده اند و در كنار طراحي مناسب اين اپليكشن براي رابط كاربري، دسترسي به آن آسان تر است و در كمترين زمان مي‌توانيد به نتيجه مورد نظرتان دست پيدا كنيد.

همانطور كه گفته شد، اپليكيشن اينستا چاپ خدماتي را براي چاپ عكس و ماندگار كردن لحظات در اختيار عموم مردم قرار مي‌دهد. اين خدمات عبارتند از:چاپ عكس، چاپ عكس روي قاب‌هاي متنوع، چاپ عكس روي پوستر، تقويم، ريسه، چارچوب و گيره‌هاي چوبي. تمامي اين خدمات در اپليكشن اينستا چاپ ارائه شده اند و مي‌توانيد تصاويري كه به اين شيوه‌ها چاپ مي‌شوند را تا مدتي طولاني 90 سال نگهداري كنيد. همچنين مي‌توانيد از آنها در زيباتر كردن دكور خانه خود استفاده كنيد. تنوع محصولات در كنار قيمت‌هاي مناسبي كه ارائه مي‌دهد، از مزاياي مهم اين سرويس چاپ عكس آنلاين به شمار مي‌رود.

علاوه بر آن، اينستا چاپ محصولات و خدمات خود را به صورت مناسبتي نيز ارائه مي‌دهد. براي مناسبت‌هايي مانند روز مادر، روز پدر، روز معلم، روز تولد و.. در اپليكشن خدماتي ارائه شده است كه كار شما را آسان تر مي‌كند. اينستا چاپ براي اين مناسبت‌ها بسته‌هاي ويژه اي در نظر مي‌گيرد كه مي‌توانيد قبل از اينكه آنها را سفارش دهيد، بسته بندي و كادوپيچي آنها را نيز از سرويس اينستا بخواهيد. در اين صورت پرسنل اين اپليكشن به شيوه اي جذاب و زيبا بسته مورد نظرتان را كادو پيچي كرده و ارسال مي‌كنند.
زماني كه در اپليكشن سفارشي را ثبت مي‌كنيد، گزينه‌هايي به منظور ويرايش كردن تصوير به فرم دلخواهتان در اختيارتان قرار مي‌گيرد. در اين صورت مي‌توانيد، تصاوير را در جهت‌هاي مختلف بچرخانيد، برش بزنيد و يا آنها را از يك قسمتي قطع كنيد.

در اينستا چاپ مي‌توان به دو روش تصاوير را بارگزاري كرد. شما هم مي‌توانيد از گالري گوشي و هم از تصاوير اينستاگرامي، تصوير مورد نظر خود را بارگزاري كنيد. از مزيت‌هاي جذاب اين اپليكشن آپلود مستقيم تصاوير از اينستاگرام است. شما مي‌توانيد در اپليكيشن به حساب كاربري خود در اينستاگرام وارد شويد و از تصاويري كه در تايم لاين صفحه شما موجود است، تصاوير دلخواه خود را براي چاپ انتخاب كنيد.
همچنين براي هركدام از دسته بندي‌ها، پيش نمايشي از محصول نهايي را قرار داده است كه در نتيجه، با استفاده از اين قابليت مي‌توانيد محصول نهايي كه تحويل مي‌گيريد را مشاهده كنيد. پيش نمايش‌هايي كه براي محصولات نشان داده مي‌شوند، توسط عكاسان حرفه اي در زاويه‌هاي مختلف تهيه شده و به ثبت رسيده اند.

اينستا چاپ مجموعه اي پر توان و با انگيزه را در پشت خودش دارد كه تمامي پرسنل اين مجموعه براي افزايش فروش و توسعه كسب و كار تلاش مي‌كنند.مجموعه اينستا چاپ در تلاش است تا تجهيزات چاپ عكس‌ها را با استانداردهاي روز دنيا تطابق دهد كه در نتيجه آن، عكس‌هاي سفارشي با بهترين كيفيت چاپ شوند. علاوه بر آن، اينستا چاپ محصولات متنوعي را ارائه مي‌دهد و درباره قيمت چاپ عكس
 بايد بگويم كه داراي قيمت‌هاي مناسبي نسبت به محصولات هم رده هستندهمچنين ارائه بسته‌هاي مناسبتي اين مجموعه باعث تمايز اين سرويس با ساير سرويس‌هاي ارائه دهنده چاپ عكس شده است.
اپليكشن اينستا چاپ هم اكنون در ماركت اندرويد و اپ استور براي هر دو سيستم عامل اندرويد و IOS قابل دسترسي است كه مي‌توانيد آن را دانلود كرده و از خدمات متنوع آن بهره ببريد.

 

 

 

 


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
+ نوشته شده: ۱ ارديبهشت ۱۳۹۹ساعت: ۰۶:۰۴:۱۴ توسط:حامد موضوع: